Святий Миколай завітав і до нас

Святий Миколай

Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес,  щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Нині ми пов’язуємо свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками.

Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.Вистава «Свято Миколая»

Так, 18 грудня 2020 року  у  Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог відбулася театралізована вистава «Свято Миколая», на якому головним героєм був сам Миколай разом зі своїми помічниками – янголятками, зірочками, хлопчиком Іванком та дівчинкою Оленкою. Подарувати кожній дитині свято Миколаю заважав чортик Антипко.

Учні школи, затамувавши подих, слідкували за подіями казкового дійства. І нарешті – Добро перемогло Зло: Микола Чудотворець сердечно привітав кожного учня солодким «миколайчиком» і побажав гарного настрою, здоров’я та благополуччя.

Наслідуємо добрі вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас і наших нащадків святом милосердя, щедрості, доброти, любові до ближніх!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.