Сила творить перемогу, єдність творить непереможних

Сила творить перемогу, єдність творить непереможних. 4 жовтня 2022 року в місті Александрія (Єгипет) відбувся чемпіонату світу з пауерліфтингу  серед спортсменів із візуальними порушеннями.

Протягом багатьох років до складу національної збірної команди України  входять  найкращі спортсмени Донеччини – випускники Слов’янської спеціальної школи  № 23 Донецької обласної ради, вихованці заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту,  педагога Слов’янської спеціальної школи  № 23 Доноблради  Котлярова Ігоря.

Наші важкоатлети на чемпіонаті світу продемонстрували професійну підготовку, надзвичайну силу і витривалість:

• Василиса Козирева у ваговій категорії до 52 кг показала такі результати: 97,5 кг у присіданнях (рекорд світу), 62,5 кг у жимі лежачи (2 місце) та 140,5 кг у становій тязі (рекорд світу), зібравши найбільшу суму триборства – 300,5 кг;
  • Валентина Григор’єва у ваговій категорії до 67,5 кг здобула «золото» в жимі лежачи (60 кг) і за підсумками триборства (323 кг), при цьому встановивши рекорд світу в становій тязі (153 кг);
  • Римма Багнюк у ваговій категорії понад 90 кг стала першою в жимі лежачи (75 кг – юніорський рекорд світу) і за загальною сумою (366,5 кг), оновивши світовий жіночий рекорд у присіданні (141,5 кг);
  • Володимир Шаульський – кращий спортсмен  у ваговій категорії до 56 кг, зібрав у сумі 427,5 кг і зафіксував 92,5 кг у жимі лежачи;
  • Володимир Драний у ваговій категорії до 60 кг також посів перші місця і в триборстві (475 кг), і в жимі лежачи (112,5 кг);
  • Романюк Юрій у ваговій категорії до 67,5 кг: 535 кг у загальній сумі та 137,5 у жимі лежачи.

Справді, такі показники просто вражають! І завдяки результатам невтомної  праці  тренерів та спортсменів  Державний Гімн України на церемонії нагородження  лунав безперервно.

Всі свої перемоги на чемпіонаті світу з пауерліфтингу  спортсмени присвятили рідній Батьківщині та Збройним силам України.

Щиро вітаємо наших колишніх учнів, нинішніх непереможних спортсменів-важкоатлетів і бажаємо  невичерпної сили й енергії  на  втілення  поставлених висот,  впевненості та наснаги. Висловлюємо подяку  тренеру  команди і педагогу нашої школи Котлярову Ігорю за високий професіоналізм у підготовці спортсменів  і за їх перемогу  заради нашої України!