Сила України у кожному з нас

Сила України у кожному з нас!

Сила України у кожному з нас! 24 лютого 2022 року – жахлива дата… Цього дня Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Багато наших громадян пішли на фронт боронити рідну землю від агресора.

Російське військове вторгнення вплинуло на кожну сферу нашого життя. Однак, попри всі найтяжчі складнощі, які виникли у зв’язку з війною, потрібно продовжувати вірити в краще майбутнє та не забувати про значущість освіти.

Виховання патріота – обов’язок  та місія сучасної освіти. Саме під цим гаслом реалізуються основні напрями освітньо-виховної діяльності педагогів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради. Враховуючи сучасну суспільно-політичну ситуацію,   коли вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців  за утвердження української нації, за незалежність, суверенітет і саме існування України,  за гідне майбутнє для наступних поколінь,  виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції набуло найбільшої актуальності.  Почуття патріотизму та єдності  має бути в нас щодня, щогодини, щохвилини…

На виконання Указу Президента України від 16.03.2022 р. № 143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» і з метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, щодня о 9 годині 00 хвилин  вся шкільна спільнота приєднується до  загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими співвітчизниками.

Вшанування світлої пам’яті невинних дітей, мирних українців, волонтерів, рятівників, героїв-захисників – усіх, хто віддав своє життя за рідну Батьківщину, хто боровся і загинув за наше майбутнє  – є нашим найсвятішим патріотичним обов’язком!

Пам’ятаймо: народ,  який шанує своїх Героїв – непереможний! Сила України – в нашій єдності, незламності, громадянській свідомості – у кожному з нас! Слава Україні! Вічна слава Героям!