Талант – без меж!

Талант – без меж! Учень 8-А класу Максим Грицько (керівник Гладиш Людмила) взяв участь  у Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто 2021.

Життя здобувачів освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради насичене, творче і різноманітне, навіть під час літніх канікул. Так, у червні 2021 року учень 8-А класу Максим Грицько (керівник Гладиш Людмила) взяв участь  у Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто 2021, який проходив в онлайн-форматі.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало міжнародне журі, у складі якого відомі артисти, педагоги творчих дисциплін, режисери, керівники творчих колективів, діячі культури і мистецтва, організатори міжнародних фестивалів у Канаді, Франції, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії. Серед всіх учасників журі відзначило високою оцінкою і нашу талановиту зірочку – Максима!  Вітаємо Грицька Максима  із ІІІ місцем! Бажаємо нових звершень і подальших творчих перемог!

Адміністрація школи висловлює щиру подяку педагогу школи Гладиш Людмилі за високі професійні здобутки у вихованні творчого потенціалу української молоді та підготовку учасників до міжнародного фестивалю.