Театралізована вистава «Подорож до Святого Миколая»

Театралізована вистава «Подорож до Святого Миколая». Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти:  свято несподіванок і дарунків, що  зранку знаходяться під подушкою.

20 грудня 2021 року до здобувачів освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради завітав Святий Миколай з солодощами для кожного вихованця. Учні школи разом із педагогами підготували театралізовану виставу «Подорож до Святого Миколая». Феєричне дійство, вокальні та хореографічні номери зачарували не тільки всіх присутніх, але й Святого Миколая. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Вітаємо всіх зі святом! Нехай Святий Миколай завжди йде з вами поруч по життю, вберігає від будь-яких негараздів, допомагає долати труднощі, дарує надію та вселяє впевненість. Нехай це світле свято подарує вам багато добрих посмішок, щедрих подарунків та неймовірних див.