Тріумф на ХХXI Спартакіаді

Спорт високих досягнень вимагає неабиякої наполегливості, відданості та сили духу.

Кожна перемога – це результат багаторічної праці, незламної сили духу і віри у свої можливості. І саме невтомна праця й величезний потенціал стали основою для вражаючого успіху юної спортсменки, здобувачки освіти 7-А класу Попової Ярини.

Вітаємо нашу ученицю Ярину Попову  з перемогою у фінальних змаганнях ХХXI спартакіади «Повір у себе» з параплавання серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху, інтелектуального та фізичного розвитку,  які проходили з 26 по 29 травня 2024 року у с. Яворів Львівської області.  

Ярина, спортсменка ДО ДЮСШОІ, гідно представила на змаганнях Донецьку область, продемонструвала високий рівень спортивної підготовленості та виборола низку нагород, а саме:

  • 1 місце – 50 м н/пс;
  • 1 місце –100 м в/с;
  • 1 місце – 50 м в/с.

Юна плавчиха тренується під керівництвом заслужених тренерів України Казначеєва Андрія Вікторовича, Казначеєвої Світлани Михайлівни та тренера-викладача з плавання Казначеєва Данила Андрійовича.          Від щирого серця вітаємо Ярину з високими спортивними досягненнями! Бажаємо їй міцного здоров’я, нових спортивних вершин та успіхів у всіх починаннях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *