Тріумфальні запливи

Тріумфальні запливи

З 19 по 22 квітня 2023 року у м. Кам’янське (Дніпропетровська область) проходив Кубок України з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Донецький  регіон на змаганнях представляла легендарна команда  плавців від  ДО ДЮСШОІ: 11 спортсменів зі Слов’янської, Краматорської, Соледарської, Миколаївської, Маріупольської територіальних громад, серед яких троє вихованців Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради.

 Юні спортсмени вкотре продемонстрували високий рівень підготовки, витримки і незламності, додавши до медальної скарбнички Донецької області 37 медалей, з них: 22 золоті, 10 срібних та 5 бронзових.

Щиру гордість і захоплення викликають тріумфальні запливи здобувачів освіти нашого навчального закладу, що тренуються під керівництвом Заслужених тренерів України Казначеєва Андрія Вікторовича, Казначеєвої Світлани Михайлівни та тренера-викладача з плавання Казначеєва Данила Андрійовича:

Максим Чернов:

1 місце – 100 м в/с;

2 місце – 200 м к/п (виконання нормативу на присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України»);

2 місце – 400 м в/с;

3 місце – 50 м н/сп (виконання нормативу на присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України»);

3 місце – 50 м в/с.

Максим Грицько:

4 місце – 100 м н/сп (виконання нормативу на присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України»);

4 місце – 50 м н/сп (виконання нормативу на присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України»).

Ярина Попова:

1 місце – 400 м в/с (виконання нормативу на присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України»). Вітаємо  з успішним виступом на Кубку України! Бажаємо  нових рекордів, високих спортивних досягнень та перемог в ім’я України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *