Цікава фізкультура

Значення фізичної культури та фізичних вправ в житті сучасного школяра, беззаперечно, величезне.

Елементарні фізичні вправи сприяють збільшенню рухової активності, поліпшенню роботи серцево-судинної системи, м’язів і зміцненню здоров’я в цілому.

З метою популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді 13 і 17  жовтня 2023 року здобувачі освіти та педагоги Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради долучались до онлайн-трансляцій і взяли участь у  Всеукраїнській руханці «Цікава фізкультура» та із задоволенням виконали практичні вправи для підтримки ментального здоров’я в рамках фестивалю  «Назустріч Успіху», який  проходив  у Харківській та Черкаській областях, відповідно до програми Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку».     Дякуємо організаторам за чудову атмосферу та позитивні емоції. Було цікаво, весело і спортивно!