Творча еліта Слов’янщини

Творча еліта Слов’янщини. 02.06.2021 року відбулося урочисте нагородження переможців творчого конкурсу «Сіверський Донець -очима молоді» – здобувачів освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради.

Творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» започаткований Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» у 2007 році і проводиться на території Харківської, Донецької та Луганської областей в суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон в межах України протягом кожного року в рамках заходів, присвячених Всесвітньому дню води (22 березня) та Дню Сіверського Дінця (21 вересня). Метою даного конкурсу є формування екологічного світогляду дітей та молоді Придінців’я і залучення їх до заходів, спрямованих на збереження, відновлення та раціональне використання водних ресурсів суббасейну Сіверського Дінця.

Сіверський Донець – очима молоді

Начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук привітав переможців, вручив дипломи й екоподарунки. Особливо приємно було школярам та  керівникам отримати альманах творчих робіт конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді», до якого ввійшли їхні творчі доробки.

Сергій Трофанчук зазначив, що альманах надрукований за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні, Генерального секретаря ОБСЄ Хельги Марії Шмід, і представляє найвиразніші малюнки і фотографії, поетичні та прозові твори учасників конкурсу, присвячені темі «Зробимо нашу річку чистою від пластику та фосфатів!». Екземпляр альманаху буде зберігатися у штаб-квартирі ОБСЄ (м. Відень, Австрія).

Ми щиро вітаємо наших переможців та бажаємо  подальшого творчого натхнення:

• Багнюк Римму (12 клас) – І місце у номінації  «Поезія» (керівник Козлова О.В.);
  • Бєляєва Костянтина (7-А клас)  – І місце у номінації  «Поезія» (керівник Козлова О.В.);
  • Баннікову Ярославу (12 клас) – ІІ  місце у номінації  «Поезія» (керівник Бєляєва О.О.);
  • Бурлаку Данііла (11 клас) – – ІІ  місце у номінації  «Проза» (керівник Бєляєва О.О.).