Творчий Олімп

У травні 2021 року творча юнь Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради під керівництвом педагога вищої категорії Гладиш Людмили взяла активну участь у Всеукраїнських та регіональних конкурсах в онлайн-форматі.

І педагог, і вихованці з нетерпінням чекали на отримання результатів. І нарешті – творчі досягнення дітей з особливими освітніми потребами гідно були оцінені журі.

За результатами ІІІ Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Перлина України»:

• у номінації «Хореографія» танцювальний колектив «Шоколад»  – І місце.;
  • у номінації  «Вокал» вокальний ансамбль «Мажор» – І і ІІ місця.

Дерзайте, ви талановиті

В обласному конкурсі-огляді дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті» дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у номінації «Хореографія» танцювальний колектив «Шоколад» отримав ІІ і ІІІ місця, а у номінації «Вокал» вокальний ансамбль «Мажор» посів І місце.

Дипломи за участь у ІV регіональному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Хмельницька веселка» отримали у номінації «Естрадний спів» Попова Я., Руднєва Є.. Шаповал М. нагороджений дипломом за зайняте ІІІ місце,  Грицько М. – за ІV місце

Щиро вітаємо талановиті дитячі  колективи і їх керівника Гладиш Людмилу з феєрією досягнень, бажаємо нових звершень і перемог на творчому Олімпі!