Творимо щастя разом

До Міжнародного дня щастя здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради  пізнавали секрети щастя під час тематичних заходів:

• учні 3-А класу на годині спогадів та мрій ділилися своїми думками про щастя, розгадували вислови видатних людей та створювали власну формулу щастя (учителька Дерев’янко О.О.);
  • здобувачі освіти 3-Б класу під час інформаційно-виховної години «Сім кольорів щастя» шукали відповіді на ключові питання: «Що таке щастя? Що потрібно для щастя?» (учителька Котлярова С.В.);
  • школярі 4-х класів  на уроці-міркуванні «Щастя поруч» занурилися у світ легенд, мудрості та творчості, досліджуючи складові щастя та шукаючи відповіді на питання: «Хто може бути щасливим?» (вчителі Котлярова Т.А., Дьогтєва О.Є.);
  • старшокласники під час етичної години «Будьте щасливі!» розмірковували про щастя та його роль у житті; досліджували важливість щастя, шукали шляхи  його досягнення та зробили висновок, що щастя неможливе без мети, мрій, миру, любові, почуття корисності та єднання з близькими та суспільством (учителька Бєляєва О.О.).

Також, здобувачі освіти взяли участь у челенджі до Міжнародного дня щастя і поділилися власними відчуттями «щастя».

День щастя – це не просто свято, це нагадування про те, що щастя залежить від кожного з нас. Творіть щастя своїми руками, даруйте його оточуючим і робіть світ кращим!