Тиждень енергозбереження «Енергоефективність – справа кожного»

08 -12 листопада 2021 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради проходив Тиждень енергозбереження «Енергоефективність – справа кожного», мета якого привернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення здобувачів освіти до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження; формування в учнів свідомого ставлення до необхідності підвищення ефективності використання енергоресурсів.

У рамках Тижня енергозбереження для здобувачів освіти 1-12 класів із дотриманням санітарно-епідемічних вимог  були проведені класні години та години спілкування «Економити – це просто і доречно», «Збережеш енергію – збережеш планету»,  виставка «Азбука енергозбереження», перегляд з обговоренням відеоролику «Бережіть енергію! Не паліть гроші дарма». Для учнів молодшої ланки було організовано перегляд мультфільму «Добре світло» з подальшим обговоренням. Здобувачі освіти середньої і старшої ланки взяли активну участь в уроках-конференціях «Енергія та енергозбереження», анкетуванні «Енергозбереження вдома»; спільно з педагогами школи розробили пам’ятки «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті».

У ході виготовлення поробок із вторинної сировини учні проявили свою креативність, винахідливість  і нестандартний підхід.

Завершився Тиждень енергозбереження екологічної акцією по збиранню вторинної сировини «Роздільний збір сміття – шлях до збереження природних ресурсів».

Усі заплановані заходи були спрямовані на кінцевий результат – формування економічної компетентності школярів. Педагоги та здобувачі освіти одностайно прийшли до висновку,  що подібні форми роботи  корисні,  необхідні  і  дозволяють застосовувати отримані  знання в повсякденному житті.