Тиждень української писемності та мови

Тиждень української писемності та мови.

«Українська мова – це наш дух, наша воля і  пісня»

Уже стало в нашій школі доброю традицією у листопаді проводити протягом тижня, заходи присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця,  що відзначають в Україні 9 листопада.

Цього року програма Тижня української мови та літератури була, як завжди, досить насиченою. Щодня протягом 08.11-12.11.2021 року здобувачі освіти 1-12 класів підвищували загальний рівень знань з української мови та літератури  через усні журнали « У світі українського слова»,   «9 листопада – День писемності», «Слова…У вас мудрість вічна і любов жива», «Лунай, величне наше слово!», «Любіть Україну і мову її солов’їну»;  лінгвістичні хвилини «Етикет мовлення», «Мова – багатство моє»; інформаційні рубрики «З історії виникнення писемності», «Нестор Літописець – батько української словесності», «Чи знаєте ви, що..», «Листопад висловів»; веселі мовні хвилинки «У світі загадок, прислів’їв, приказок», «Звичайне у незвичайному»; цікаві перерви «Відгадування мовознавчих загадок».

« of 2 »

09.11.2021 р. з дотриманням санітарно-епідемічних вимог учні 4-12 класів, адміністрація школи та педагоги долучились до написання радіодиктанту національної єдності.

Виказати любов і шану до рідного слова учні школи змогли у своїх малюнках і творчих виробах.

Такі форми роботи сприяли вихованню інтересу до уроків мови та літератури,  народних традицій, любові й поваги до спадщини українських поетів, письменників; ва також розвитку творчих здібностей здобувачів освіти та формуванню високоморальної особистості, громадянина-патріота.