У пошуках скарбів: захоплива мандрівка учнів 4-А класу

Конкурси від проєкту «На урок» – чудова можливість для учнів дізнатися багато нового та цікавого.

Здобувачі освіти 4-А класу  під керівництвом вчительки Тетяни Котлярової долучилися до Всеукраїнського конкурсу «У пошуках скарбів».

Під час дослідження багатовікових таємниць і пошуків захованих скарбів, учні  занурилися у світ захоплюючих пригод. Цікаві та пізнавальні завдання, пошук, мандрівка – все це подарувало море позитиву та незабутніх вражень.

Мандруючи різними куточками України та світу, подорожуючи на суші та воді, школярі дізналися, хто, коли і навіщо заховував свої багатства та чому їх досі не знайшли. Завдяки наполегливості та кмітливості юним дослідникам  вдалося розгадати всі таємниці та здобути перемогу.

Вітаємо переможців і учасників Всеукраїнського конкурсу «У пошуках скарбів» від проєкту «На урок»: Марію Кравцову, Марію Шульгу, Микиту Шевелєва, Кіру Світличну! Бажаємо успіхів і натхнення! Не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте досліджувати світ і робити нові відкриття!