Україна моя родина

Україна моя родина. Творча молодь Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради під керівництвом педагогів Гладиш Людмили і Гладиша Валерія…

Взяли участь у Всесвітньому творчому марафоні «Україна моя родина» під гаслом  «Разом зробимо добро!!!»

Організаторами Всесвітнього творчого марафону  виступили ГО «Світ Мрій» та Благодійний фонд «Допоможемо» за підтримки Національної Спілки музичних діячів Польщі.

Метою марафону є об’єднання всіх творчих людей із різних країн, які готові підтримати військових героїв України та підтримати дітей війни.

Зібрані благодійні кошти будуть передані волонтерським центрам, які допомагають військовим та матусям з дітьми, які потребують допомоги.

Тільки спільними зусиллями, підтримкою один одного у непростий час та взаємодопомогою ми можемо вистояти у цій щоденній боротьбі!