Українська мова – об’єднує

До відзначення Дня української писемності та мови здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради долучились до інтегрованого уроку з української мови, літератури та музики, розробленого заслуженим працівником освіти Олександром Авраменком та відомим українським артистом Артемом Пивоваровим.

Під час заняття мовознавець Олександр Авраменко заглибився у фольклор, розібрав символізм та сенси робіт українських письменників, а також сучасних пісень, в основу яких лягла народна творчість та вірші класиків. Учні мали можливість розглянути музичні роботи “Думи”, “Там у тополі” та “Ой на горі” Артема Пивоварова, які стали сучасними інтерпретаціями народної і класичної української літератури.           Матеріал уроку привернув увагу до важливості розвитку української мови та культури, що є невід’ємною частиною нашої ідентичності, допоміг школярам зрозуміти, як знання з української мови, літератури та історії формують культурний образ нації.  Учні ще раз переконалися, що народна творчість і класична література можуть бути сучасними та захопливими, що рідна мова – це «мова єднання»,  взаємопідтримки й розуміння.