В ефірі «School Time»

Перший день травня подарував шкільній спільноті дивовижний настрій – шкільна медіагрупа  презентувала  двадцять другий  випуск  новин  «School Тime» з новими рубриками «Юний блогер» і «Спогади».

Талановита  ведуча Вінокурова Аріна (здобувачка освіти 11 класу)  ознайомила глядачів  із  головними подіями насиченого  шкільного життя: відзначення Міжнародного дня Землі, Всесвітнього дня охорони праці, Міжнародного дня танцю,  проведення заходів до Чорнобильської трагедії, Тиждень початкових класів «Весняні зустрічі у шкільній родині».

У рубриці «Юний блогер» Роман Фролов (здобувач освіти 6-А класу) поділився з глядачами цікавою інформацією про філателістів і популярні марки сьогодення «Російський корабель…», «Доброго вечора, ми з України», «Пес Патрон».

Група шкільних кореспондентів висвітлила цікаві  факти у рубриках «Наші іменники», «Календар знаменних дат», «Прогноз погоди».

Завершився  22-й випуск новин чудовою рубрикою «Спогади». Дякуємо талановитій медіагрупі за яскравий випуск  новин «School Time»! До наступної зустрічі!