В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи

В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи

В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи.

Книга –  це мрія, яку ви тримаєте в руках.

Ніл Ґейман

Ми живемо в інформаційному світі, стрімкому і шаленому. Ми навчилися слідкувати за новинами в Інтернеті, гортати сторінки соціальних мереж у смартфоні  і вкрай рідко беремо до рук книгу, забуваючи, що вона – наш вірний порадник і друг.

Книги вчать нас мислити, відкривають нам невідоме, збагачують наш внутрішній світ  і дарують радість пізнання.

Вибрати книгу до душі, ознайомити з новинками, викликати у нас бажання прочитати той чи інший твір завжди допоможе шкільний бібліотекар, людина – навігатор сучасного інформаційного простору.

«В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи» під таким гаслом з 01.10-31.10.2022 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради проводився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Здобувачі освіти 2-12 класів з нагоди місячника радо долучилися до буккросингу «Передай  книжку другу». Креативний обмін книжками онлайн одночасно з розкриттям освітньої і виховної функції книги та важливої ролі шкільної бібліотеки привернув увагу до принципів патріотичного виховання у нашій державі, затверджених Концепцію національно-патріотичного виховання.

У рамках місячника з метою формування у здобувачів освіти національної ідентичності, патріотичної свідомості та сприяння творчому розвитку учнівської молоді була організована онлайн-виставка малюнків «У нашім серці Україна!». Кожен малюнок – відвертий, щирий та зворушливий, адже створений дитячими руками та серцем, пройнятим любов’ю до рідної Батьківщини, і сповнений віри у світле майбутнє. Тож, шануємо і цінуємо наші скарби – книги, які зберігають у собі красу рідного слова, чарівність  мови, велич української історії.