Вчимося захищатися від кіберзагроз!

З метою підвищення компетенції кібергігієни учнівської молоді 31 жовтня 2023 року педагоги та здобувачі освіти  Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку з кібербезпеки «Я. Безпека. Кіберпростір».

Який провели Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Під час  уроку обговорювались питання: як атакують хакери, зокрема і російські, та як можуть використати молодь для досягнення своїх цілей, як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз, як кібергігієна може врятувати ваші особисті дані та гроші, як користуватися інтернетом безпечно — та багато іншої корисної інформації. Проведений захід сприяв підвищенню рівня обізнаності молоді у кіберсфері.

Протидіємо кіберзагрозам разом!