Великодня подорож країнами світу

Світло, радість і тепло Великоднього свята сяяли сьогодні в нашій школі!

Завдяки педагогам Людмилі Гладиш та Наталії Савіній, а також юним гідам-ерудитам із 6-х класів, учні 3-12 класів, їхні батьки та вчителі вирушили у захопливу онлайн-мандрівку «Великодня подорож».

Віртуальна мандрівка вела крізь різні країни світу, ознайомлюючи з унікальними великодніми традиціями, звичаями та кулінарними шедеврами: від німецьких віночків до італійських пасок, від американських барвистих яєць до індійських пряних страв.

Діти та дорослі не лише збагатилися знаннями, а й взяли участь в інтерактивних іграх «Правда чи фейк?», «І Я теж», розгадували загадки, співали веснянки.

Неперевершена «Великодня подорож» подарувала  усім учасникам святкову атмосферу, щирі посмішки, заряд позитиву та натхнення.  Нехай яскраве світло цього великого свята осяває весь світ, даруючи надію, віру і щастя!