Весняні канікули: безпека насамперед!

Напередодні омріяних  канікул, коли сонячні промені кличуть на прогулянку, а пташки співають про весну, педагоги нашої школи подбали про те, щоб відпочинок школярів був не лише веселим, а й безпечним.

Класні керівники 3-12 класів провели інструктажі «Правила поведінки під час весняних канікул в умовах воєнного стану», спрямовані на запобігання виникненню нещасних випадків, поглиблення знань здобувачів освіти з можливими ризиками та небезпекою під час канікул, повторення та узагальнення основних правил дорожнього руху, використання   електро – і газопобутових приладів; правила поведінки в громадських місцях, на водних об’єктах тощо.

Особлива увага учнівства була зосереджена на запобіганні ризиків, пов’язаних із воєнним станом: поведінка під час комендантської години,  повітряної тривоги, на дорогах, при  обстрілах (під час знаходження  на вулиці і  в приміщенні),  правила мінної безпеки і поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Учні висловили глибоке переконання в тому, що життя – найвища цінність, і щоб канікули пройшли безпечно, слід завжди бути обачними та поводитися вкрай обережно!

Пам’ятайте, що безпека – це запорука  щасливого відпочинку!  Бережіть себе та своїх близьких! Нехай канікули подарують вам позитивні враження!