Весняні зустрічі у шкільній родині

24-28 квітня 2023 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької облради  проходили заходи в рамках Тижня початкових класів «Весняні зустрічі у шкільній родині».

Вчительки початкових класів Тетяна Котлярова, Олена Дьогтєва, Олена Дерев’янко, Світлана Котлярова, Вікторія Левченко професійно, креативно й відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота  була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності і педагогів, і учнів, та батьків; були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Кожен день мав певне спрямування:

• День 1: Онлайн-коворкінг у дитячому просторі «Що несе природа навесні»;
  • День 2: «Майстерня весняного танграму»;
  • День 3: Весняний інтерактив «Відгадай і себе перевіряй»;
  • День 4:  Просвітницький арт «Першоцвіти не зривай – природу оберігай»;
  • День 5: Етно-захід «Натхненно співаю – весну зустрічаю!».

Самі назви днів тижня свідчать про широку палітру цікавих заходів, які відбулися в учнівських колективах.

Тож, головна мета Тижня початкових класів була успішно реалізована: створити атмосферу радості, насолоди від творчості; розвивати спостережливість, допитливість, здатність естетичного сприйняття, образного бачення, уміння створювати загальну картину; стимулювати дитячу фантазію, уяву; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.

Прославляймо знання!
Прославляймо весну!