Від писанки до писанки

Писанка – то неповторне багатство.

Бережімо її, як безцінний дар.

О. Довженко

Писанка – маленьке диво, що пройшло крізь віки. Виготовлення писанок в українській традиції наділялось сакральним значенням та входило до звичаєво-обрядової сфери: люди вірили, що великодні яйця оберігають оселю та її мешканців увесь рік.

Учні та учениці  Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради взяли участь у щорічному обласному фестивалі-естафеті «ВІД ПИСАНКИ ДО ПИСАНКИ», який проходив у дистанційному форматі серед здобувачів освіти Донецької області.

Щорічний фестиваль-естафета проводиться з метою поширення знань із традиційного розпису писанок на сході України, розкриття глибинного значення символів, розширення творчих зв’язків у питаннях відродження українських традиційних ремесел,   популяризації писанкарства,   виховання духовного світогляду, сприяння розвитку  творчих здібностей молоді.

Обдаровані діти та молодь освітнього закладу представили творчі роботи великодньої писанки на фестивалі-естафеті  та стали переможцями:

• Бєляєв Костянтин, Драна Світлана, Кобилко Андрій, Панюхно Матвій – І місце;
  • Лапченко Дар’я, Лапченко Олександра, Солдатова Олеся, Бондарєва Анастасія, Руднєва Єлизавета –ІІ місце.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо творчого натхнення для нових звершень і досягнень! І нехай дивовижні писанки оберігають вас і вашу родину!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи