Відгук про перегляд відео «Притулки для тварин»

Щаслива лапа

15 січня 2021 року здобувачі освіти 7-12 класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради переглянули відео «Притулки для тварин».

Воно мало на меті, по-перше, об’єднати молодь навколо гуманістичних цінностей, по-друге – актуалізувати питання захисту тварин.

Переглянувши відео, школярі дізналися, коли було відкрито перший притулок для тварин у світі та Україні; які умови проживання собак та котів у притулках; чому збільшення кількості притулків, не допоможе вирішити проблему безпритульних тварин на вулицях.

На жаль, Україна входить у п’ятірку країн, які лідирують за кількістю безпритульних тварин. У багатьох країнах віддають перевагу гуманному вирішенню питання безпритульних тварин. Існують програми врегулювання чисельності гуманними методами: стерилізації, вакцинації, ідентифікації. Ознайомлення з досвідом інших країн стало темою дискусії, під час якої здобувачі освіти дійшли висновків, що переосмислення ситуації із безпритульними тваринами  в Україні має бути на державно-законодавчому рівні:  в першу чергу необхідно поширювати зоозахисну рекламу та тематичні ролики на телебаченні, також варто розповсюджувати інформацію про покарання громадян за нелюдське ставлення до чотирилапих.

Благодійний фонд «Щаслива лапа»

Педагогічний та учнівський колективи школи щиро дякують організаторам Благодійного фонду «Щаслива лапа» за створене відео «Притулки для тварин», яке порушує вкрай актуальне питання сьогодення і примушує замислитись учнівську молодь над поняттями «гуманність», «мораль», «відповідальність».

Педагог школи Олена Бєляєва