Відкриваємо Україну разом

У кожній країні є свої маленькі дива – свої «най-най», які роблять її особливою. І наша Україна – не виняток.

У межах роботи шкільного онлайн-табору «Веселка» педагоги початкових класів Котлярова Т.А., Дьогтєва О.Є., Дерев’янко О.О. відкрили перед учнями світ дивовижних фактів: зубр — найбільша тварина країни,  ялівець — найстаріше дерево, вольфія — найменша квітка – та ще багато нового. Діти захоплено впізнавали тварин за їхніми голосами та змагалися в інтелектуальній грі, перевіряючи свої знання про дивовижний світ живої природи.

Соціальний педагог Крейдун О.В. провела для учасників заходу пальчикову гімнастику, в якій кожен рух нагадував тварин,  зарядивши позитивом дітей та дорослих на весь день.

Дякуємо педагогам за чудовий захід, а нашим маленьким учням та їхнім батькам за активну участь!