Вітаєм вас, учителі!

Вітаєм вас, учителі! Перша неділя  жовтня дарує нам одне із найяскравіших осінніх свят – День  працівника освіти! Свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації!

Урочистий  День освітянина  у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донобради  розпочався 30.09.22 року з онлайн-трансляції  на відеохостингу YouTube свята «Нескорена освіта Донеччини: крокуємо до Перемоги!».  Щирі і теплі привітання, слова подяки  від заступниці голови Доноблдержадміністрації  Юлії Костюніної,  директорки департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Сідашевої, президента НАПН України, доктора філософських наук, професора, академіка Василя Кременя; Голови Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяни Заморської підкреслили значимість діяльності кожного педагогічного працівника  у  сьогоденні – в умовах воєнного стану.

І за доброю традицією, педагогічний колектив був запрошений на святковий концерт  «Вітаєм вас, учителі!», який цього року відбувся у дистанційному форматі.  Концерт розпочався урочистим привітанням  від директорки школи Нани Ушкалової. Долучилися до привітань і здобувачі освіти 2-12 класів, які підготували для любих педагогів зворушливі відеопривітання, музичні композиції.

Окремі слова вдячності цього дня лунали педагогам, які працювали в нашому освітньому закладі.  Бо немає вчителів колишніх. Вчитель – це призначення долі, місія, що її можуть здійснити тільки найсильніші!

За сумлінну педагогічну працю, вагомий особистий внесок  у справу навчання і виховання  здобувачів освіти з особливими освітніми потребами  педагоги школи Савіна Наталя і  Левченко Вікторія були нагороджені  грамотами від Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Вітаємо педагогів із професійним святом! Бажаємо нових звершень, значних досягнень та великих успіхів! Хай всі ваші старання та зусилля роблять наш чудовий світ ще прекраснішим! Міцного вам здоров’я, величезного терпіння, радості , внутрішньої гармонії та плідної праці в мирних умовах!