Волонтери – янголи добра і надії!

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу.

Називаючи це явище унікальним, адже в надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. Волонтери в Україні – це не просто виконавці різних завдань, а й джерело натхнення, надії, яке сприяє зближенню людей та створенню єдиної спільноти, де турбота про ближнього – це спільна справа, здатна змінити реальність на краще.

У рамках проєкту «Шкільний урок волонтерства» та до Міжнародного дня волонтера, який відзначається щорічно 5 грудня,  педагогом-організатором  Наталією Савіною була проведена інформаційна година «Як творити добро тут і зараз?»  із представниками учнівського самоврядування і здобувачами освіти 8-12 класів.

Під час зустрічі молодь отримала інформацію про величезну значимість волонтерської діяльності для нашої батьківщини, напрямки та можливості долучитися до волонтерської спільноти;  дізналася, як  власними діями можна  впливати на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. Цей обмін інформацією сприяв розширенню світогляду учнів і надав їм інструменти для активного залучення до волонтерської діяльності у майбутньому.

Особливо важливим було те, що деякі учні поділилися своїм  досвідом волонтерської діяльності, показали власним прикладом, як навіть невеликі дії можуть мати велике значення і спонукати до змін у своєму оточенні, що стало джерелом натхнення для інших і стимулювало  учнівство до активного способу життя та відповідальності.

Інформаційна онлайн-година не лише розширила знання учнів про волонтерство, але й надала їм практичні засоби, якими вони можуть змінювати світ навколо себе. Такі проєкти важливі для розвитку громадянської свідомості та активної громадської позиції молодого покоління. Нехай отриманні знання та досвід під час години волонтерства надихнуть учнівську молодь на добрі справи і зміни у світі!