Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Вдалий старт – 2023»

З метою популяризації рідної мови здобувачі освіти нашої школи під керівництвом вчительки Маргарити Марченко взяли участь у Всеукраїнській міжнародній дистанційній олімпіаді зі знання української мови “Вдалий старт – 2023” від проєкту «Всеосвіта».

Найкращий здобуток й ґрунтовні теоретичні знання й навички показала учениця 12 класу Кучеренко Поліна, отримавши диплом ІІІ ступеня.

Також повірив у свої можливості, виконав добре складні завдання й отримав Сертифікат учасника олімпіади – Лихненко Володимир, учень 12 класу.

Не відстають від наших випускників й юні філологи – учні 6 класів: Лапченко Дар’я, Лапченко Олександра й Кобилко Андрій, показавши гідні результати проходження завдань підвищеного рівня складності й отримавши Сертифікати учасників Всеукраїнської олімпіади знавців рідної мови.         Вітаємо наших переможців, бажаємо й надалі розкривати свої таланти в освітньому процесі й не зупинятися на досягнутому!