![](https://shkola-internat.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024.jpg)
Дива продовжуються…
Здобувачі освіти 3-А і 4-А класів долучилися до Всеукраїнського конкурсу “Зимові свята в традиціях нашого народу” від проєкту “На Урок”. Цікаві завдання з питань традицій святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохреща та інших свят сформували стійкі знання, розвинули ключові життєві компетентності дітей і подарували море позитивних емоцій. Вітаємо переможців і бажаємо успіхів та натхнення!