Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Я – козацького роду!»

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Школа виступає визначальним осередком для передачі підростаючому поколінню цінностей національної ідентичності та любові до рідної землі.

Щороку здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради під керівництвом учителя Салюк Н.І. беруть активну участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!», який проходить під гаслом «Козацькому роду нема переводу!». Козацька звитяжність є і завжди буде важливим елементом української національної ідентичності, що надихає нас на боротьбу за свободу та незалежність України, висвітлюючи великі досягнення та значущі події нашої історії.

І ми з гордістю вітаємо наших переможців і призерів VІІ щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу «Я – козацького роду!» і бажаємо  подальших успіхів у навчанні та творчості! Продовжуйте утверджувати козацькі традиції та цінності нашої славної і непереможної України!

За результатами конкурсу:

• Лях Всеволод, здобувач освіти 4-Б класу – І місце;
  • Кравцова Марія, здобувачка освіти 4-А класу – І місце;
  • Світлична Кіра, здобувачка освіти 4-А класу  – ІІ місце;
  • Шульга Марія, здобувачка освіти 4-А класу – ІІ місце;
  • Безкоровайний Олег, здобувач освіти 3-А класу – ІІ місце;
  • Бібіков Олександр, здобувач освіти 3-А класу – ІІ місце;
  • Панюхно Матвій, здобувач освіти 3-А класу – ІІ місце;
  • Чех Давид, здобувач освіти 3-А класу – ІІІ місце.