Всеукраїнський пізнавальний конкурс  «Я – Людина!»

Сучасна спеціальна школа – це освітній простір, де здобувачі освіти не лише засвоюють академічні знання, але й розвивають соціальні навички, творчий потенціал та ключові компетентності.

Цей унікальний осередок створює фундамент для подальшого самовдосконалення та успішної адаптації школярів у позашкільній діяльності, у суспільстві.

Свої знання про нашу планету, про її різноманітність, про звичаї, традиції, цінності, досягнення цивілізацій та народів світу, про  толерантне ставлення до відмінностей, які нас оточують, продемонстрували здобувачі освіти 3-4 класів (керівник Салюк Н.І.) у V щорічному  Всеукраїнському пізнавальному конкурсі  «Я – Людина!»,   який проходив з 15 по 30 листопада 2023 року й був приурочений до Міжнародного дня толерантності, Дня Гідності та Свободи і спрямований на підтримку антибулінгової політики нашої країни та ознайомлення учнів із цікавими фактами, явищами, подіями та місцями на планеті Земля.

Гаслом до конкурсу стали безсмертні слова Бернарда Шоу: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди».

Щиро вітаємо переможців і призерів конкурсу «Я – Людина!»:

• Безкоровайний Олег, здобувач освіти 3-А класу – І місце;
  • Панюхно Матвій, здобувач освіти 3-А класу – І місце;
  • Лях Всеволод, здобувач освіти 4-Б класу – І місце;
  • Кравцова Марія, здобувачка освіти 4-А класу – І місце;
  • Світлична Кіра, здобувачка освіти 4-А класу  – ІІ місце;
  • Шульга Марія, здобувачка освіти 4-А класу – ІІ місце.

Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні та творчості!