Всеукраїнський урок єдності

06.10.2023 педагоги разом із здобувачами освіти 6-11 класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради долучилися до перегляду у прямому ефірі «Всеукраїнського уроку єдності», присвяченого темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

У ході уроку діти та молодь підвищили рівень медіаграмотності: дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції, вчилися критично оцінювати й аналізувати інформацію засобів масової інформації та соціальних мереж. Наприкінці заходу учні мали змогу висловити свої думки, стосовно власної   медіаграмотності, обговорили поняття «фейк», «маніпуляція», важливість правильного використання та сприймання інформації в сучасному інформаційному суспільстві.