Виставка осінніх поробок “Барви осені”

Виставка осінніх поробок "Барви осені"

Виставка осінніх поробок “Барви осені“. Тихою ходою ступає по Україні осінь. Період золотої осені особливий, навколо дивовижна краса.

Ти ніби потрапляєш у чарівну золоту країну, де тебе приємно огорнуть тиша і спокій, а вітер та дерева заспівають свою пісню, під яку танцює листя. Осінь щедра на яскраві кольори та подарунки і своєю неперевершеною красою викликає в кожному з нас творчий настрій.

Надихнувшись красою осінніх краєвидів, вчителі початкових класів та педагоги трудового навчання Слов’янської спеціальної школи 23 Донецької обласної ради разом зі здобувачами освіти організували виставку поробок «Барви осені».  Роботи учнів вражають своєю оригінальністю, креативністю, фантазією, різноманітністю та красою. Запрошуємо зазирнути в чарівний світ дитячої уяви та насолодитися яскравими барвами осені.