Витоки духовності

В рамках загальношкільного проекту  “Духовні острови” було проведено відкритий корекційно-виховний захід “Ложкарство”

26.02.2020 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23  Доноблради вихователем Шишкіною О.З. разом з учнями 2-Б класу в рамках загальношкільного проекту  “Духовні острови” було проведено відкритий корекційно-виховний захід “Ложкарство”.

Розпис дерев’яних ложок

Діти з важкими порушеннями зору і розладами аутичного спектру взяли участь у майстер-класі з розпису дерев’яних ложок. Заняття дозволило навіть тотально незрячим школярам виявити пізнавальну активність,  отримати корисні практичні вміння й продемонструвати свої  здібності, познайомивши учасників майстер-класу з можливостями використання ложок як музичного інструменту.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!