Взаємодія школи та сім’ї в умовах воєнного стану

Батьківські збори є важливим інструментом для забезпечення партнерства і співпраці між батьками та школою, а також для створення сприятливих умов для навчання та виховання дітей.

Напередодні осінніх канікул у закладі освіти класні керівники 3-12 класів провели батьківські збори, у ході яких обговорювались актуальні питання, пов’язані з освітою та вихованням здобувачів освіти з візуальними порушеннями в умовах воєнного стану:   успішність учнів,  організація освітнього процесу, виховні заходи, питання безпеки, співпраця з батьками тощо.

Шановні батьки, ваша участь у класних зборах – важлива, оскільки це надає можливість  брати активну участь у шкільному житті дитини,  отримувати відповіді на хвилюючі питання, висловлювати свої думки і міркування, ділитися власними спостереженнями та пропозиціями.     Дякуємо за співпрацю!