З Днем Незалежності, Україно!

День Незалежності України – свято, яке закарбувало одвічне прагнення українського народу до єдності, волі, суверенності та самостійності.

Незалежність – як повітря. Його не помічаєш, але без нього неможливо жити. Сповна глибину цінності нашої незалежності ми відчули, коли виникла загроза її втратити.

Сьогодні Україна платить високу ціну свободи,  територіальної єдності і права йти своїм шляхом.  Щодня Україна виборює право на існування –  мужньо,  самовіддано, незламно, до Перемоги! Щодня ми показуємо світові, які ми сильні, віддані, освічені, винахідливі і незламні. І кожен українець, і кожна українка роблять внесок у цю боротьбу щоденно. 

Дякуємо українським воїнам, що стали на захист територіальної цілісності країни, волонтерам та  всім, хто сьогодні наближає Перемогу кожен на своєму фронті! Завдяки вам ми можемо жити, працювати, навчати і навчатися. 

24 серпня 2023 року з нагоди святкування Дня Незалежності України у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради в дистанційному форматі відбулася  загальношкільна  інформаційно-виховна година «Шлях до Незалежності. Ціна свободи», яку провів учитель  історії Гладиш Валерій Ігорович.   

Традиційно захід розпочався з Державного Гімну України у виконанні учасників шкільного вокального ансамблю «Без обмежень».   Учні та учениці старших класів поділилися цікавими фактами про цю знаменну дату, Валерій Гладиш провів екскурс  в історію здобуття Україною незалежності, розповів яким був один із найважливіших днів в історії нашої держави, про хронологічний розвиток подій,  які відіграли значну роль на шляху здобуття незалежності України. Наприкінці заходу пролунав вірш Павла Тичини «Я утверждаюсь» від українських воїнів, які продовжують здобувати незалежність країни та зберігають нашу державність. Учасники заходу висловили щирі слова пошани й подяки українським воїнам.  

До Дня Незалежності України здобувачі освіти під керівництвом вчителя історії Гладиш В.І.  взяли участь у обласному челенджі вітальних відеороликів «Україна – була, є, буде». Вітаємо тебе, Україно, з Днем Незалежності! Вітаємо твоїх дочок і синів –  нескорених, непохитних, незламних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *