«За честь! За славу! За народ!»

«За честь! За славу! За народ!» День захисників і захисниць  України  –  свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято пам’яті про наших гордих предків, які  вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

До Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці 12.10.2021 року у Слов’янський спеціальній школі № 23 Доноблради  з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу на  шкільному подвір’ї було проведено виховний захід «За честь! За славу! За народ!» та Козацькі розваги.

Козацькі розваги

Здобувачі освіти 8-А класу разом із вихователями Ванек Валерією і  Янковецьким Віталієм розповіли про історію свята, традиції та значимість для українського народу.

Учасники змагань «Козацькі розваги»  брали активну участь у різних конкурсах, вікторинах, естафетах, демонстрували свою кмітливість, спритність, швидкість. Незабутнє враження залишилось у дітей від танцювання гопака, маєва паперових літаків і повітряних кульок.

Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції.