Захоплива мандрівка у світ дитячої книги!

З нагоди Міжнародного дня дитячої книги…

Вчителька Дьогтєва О.Є. і педагог-організатор Савіна Н.Ю. провели для учнів 3-6 класів цікавий онлайн-захід: у віртуальній бібліотеці учасників заходу радо зустрів сам Вінні-Пух, а тітонька Сова занурила дітей у чарівну історію свята, розкриваючи таємниці його виникнення та значення.

Відчинивши двері у світ улюблених книг, юні читачі вирушили у чудову мандрівку. Разом із казковими героями діти поринули у вир захоплюючих сюжетів, вражаючих досліджень дивовижного світу книг та виконання  цікавих завдань.

Особливу увагу було приділено сучасній українській дитячій літературі. Наталія Савіна презентувала анонс книг від українських авторів, заохочуючи юних читачів відкривати для себе нові імена та твори.          Захід вийшов веселим, пізнавальним та емоційно насиченим. Діти та дорослі отримали заряд позитиву, занурившись у чарівний світ казок та пригод. Адже книга – це не просто джерело знань, а й вірний друг, який завжди готовий подарувати цікаві історії та незабутні враження.