Заряджені Гідністю і  жагою Свободи

Ви самі мусите бути тією зміною,
яку хочете бачити у світі.
Ми шукаємо гідності.

М. Ганді

До державного свята Дня Гідності та Свободи заклад освіти вперше доєднався до міжнародного проєкту «Всесвітній День Гідності 2023» з метою залучення учнівства до обговорень про значення і значимість гідності, спонукання молоді керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.

21 листопада відзначення Дня Гідності та Свободи розпочалося урочистим загальношкільним онлайн-заходом «Заряджені Гідністю і  жагою Свободи», який провели педагоги Вікторія Коваленко, Наталія Савіна, Дмитро Кривошеєнко.

Під час  заходу зі здобувачами освіти були  обговорені поняття «гідність», принципи гідності, продемонстровані проморолик для наснаження, відеозвернення від відомих  українок, гімн Гідності. Учні та учениці школи  поділилися власними історіями про гідність.  Здобувачі освіти взяли активну участь у тематичному обговоренні та виконали декілька практичних вправ із Путівника Усесвітнім Днем Гідності в Україні 2023.

Шкільній спільноті  було представлено освітнє відео про Майдан і Небесну Сотню «Люди творять історію. Небесна Сотня», присвячене Революції гідності 2013-2014 рр., подіям, з яких починалося відзначення Дня Гідності в Україні. Історії розповідали школярі-свідки тих подій. Цей фільм, створений Національним музеєм Революції гідності з метою збереження пам’яті про ті події і передачі її молодому поколінню, адже надзвичайно важливо розуміти, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість і як ці події вплинули на майбутнє України, зберегти пам’ять про Героїв Небесної Сотні та всіх учасників нашої Революції Гідності для нової генерації української молоді.

Учасники заходу  висловили слова вдячності щирим патріотам нашої країни і хвилиною мовчання вшанували пам’ять людей, які захищали і продовжують захищати українську державність, подякували усім, хто боронив демократичний вибір українців під час Помаранчевої революції. Дякуємо Героям Небесної Сотні. Дякуємо усім воїнам, які борються із ворогом нині.          Пам’ятаймо ціну нашої свободи! Будьмо гідними представниками свого народу!