Здоров’я – найдорожчий скарб!

Здоров'я - найдорожчий скарб!

Єдина краса – це здоров’я.

Г. Гейне

Щорічно 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який було започатковано  з нагоди прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Свято  має на меті нагадати людям про те, як важливо дбати про власне здоров’я, зберігати бадьорість духу і гарне самопочуття.

Дійсно, щоб життя грало яскравими барвами, а всередині вирувало бажання вчитися, творити, сміятися й здійснювати мрії, потрібно бути здоровим. Здоров’я – це зелене світло для цікавого, насиченого життя. Врешті-решт, здоров’я – це молодість. Саме за здоровою молоддю – майбутнє України!

Збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування духовних потреб і навичок здорового способу життя є пріоритетними напрямами виховної роботи  педагогічного колективу Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради.

06 квітня 2023 року до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку здобувачі освіти з візуальними порушеннями  провели спортивний фотомарафон «Я обираю…», щоб власним прикладом надихнути оточуючих до правильного й активного способу життя,  занять спортом, адже спорт в нашому житті має колосальне значення: покращує фізичний стан, сприяє самовдосконаленню людини, робить її витривалішою, а також привчає до дисципліни!

07 квітня 2023 року до Всесвітнього дня здоров’я з метою пропаганди дбайливого ставлення до власного здоров’я, популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді під гаслом «Бути здоровим – це актуально, модно і престижно» у школі відбулися різноманітні заходи:

• – педагог Одинченко І.В. разом з учнями та ученицями презентували відеоролик про історію і традиції Всесвітнього дня здоров’я, різновиди рухової активності та їх позитивний вплив на здоров’я людини;
  • –  вчитель Янковецький В.В. провів онлайн-вікторину «День Здоров’я» для учнів молодшої і середньої ланки.  Під час інтерактивної гри «Корисно – шкідливо», вікторини «Здоров’я в твоїх руках», квесту «Здоровим будь!» школярі повторили складові здорового способу життя;
  •  – класні керівники 2-4-х класів провели зі здобувачами освіти  тематичні ігри, вікторини про складові здоров’я, корисні продукти харчування, режим дня,  правила гігієни.
  • Здобувачі освіти взяли активну участь в обласних заходах:
  • –   флешмобі «Найбільша цінність у житті» від Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості;
  • – спорт-челенджі «Я обираю…» від КЗ «Донецький Палац молоді «Юність»;
  • –  віртуальному фотозабігу «Здоров’я для всіх» від Донецької обласної бібліотеки для дітей.

Проведені заходи сприяли розумінню того, щоб бути здоровим і радіти кожному дню, не потрібно багато: ранкова зарядка, раціональне харчування, режим дня,  рухова активність, безпека здоров’я, саморегуляція допоможуть  почуватись бадьоро і впевнено.

Бажаємо міцного здоров’я, відмінного самопочуття, життєвої енергії, бадьорості духу та позитивного настрою!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи