Здоровий стиль життя

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Цього року тема свята – «Моє здоров’я, моє право», що підкреслює невід’ємне право кожної людини на здоров’я та благополуччя.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у закладі освіти були проведені різноманітні заходи:

• вчитель фізичної культури Котляров І.М. організував для учнів тематичні онлайн-уроки, спрямовані на формування у дітей свідомого ставлення до власного здоров’я.

Школярі дізналися багато цікавого про показники здорового способу життя, оптимальний обсяг фізичних навантажень та їх позитивний вплив на організм. Учні дослідили, як фізичні вправи зміцнюють серце, легені, кровоносні судини, а також сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань та багатьох форм раку; як правильно виконувати вправи на тренажерах для розвитку витривалості, зміцнення серцево-судинної системи, м’язів ніг і спини.

Своїми враженнями та секретами успіху поділилася майстерка спорту з плавання, учениця 7-А класу Попова Ярина. Юна спортсменка розповіла про розпорядок дня, план тренувань та відповіла на запитання учнів.

Випускниця школи, майстерка спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, Багнюк Римма, яка навчається на факультеті фізичного виховання ДДПУ та проходить нині педагогічну  практику в нашій школі,   розповіла школярам про план тренувань, надала рекомендації щодо харчування та режиму дня.

Разом із учителем учні проаналізували свою фізичну активність під час дистанційного навчання та обговорили вплив шкідливих звичок на стан здоров’я:

• здобувачі освіти разом із педагогами школи взяли активну участь у флешмобі «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку і миру та Всесвітнього дня здоров’я;
  • 5 квітня 2024 року студенти 2 курсу факультету спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету організували для  учнівства захоплюючу «Онлайн-подорож країною Здоров’я».

Загадки, веселі ігри, цікаві завдання допомогли юним мандрівникам розкрити секрети здорового способу життя. Діти та молодь відгадували загадки, розподіляли їжу на «корисну» та «некорисну», згадували казки, де герої дбали про своє здоров’я, грали в гру «Що означає бути здоровим» та з радістю виконували фізичні вправи під час руханки. Весело та пізнавально мандруючи країною Здоров’я. здобувачі освіти  отримали цінні знання, гарний настрій та заряд позитиву.