Життя – це рух, рух – це спорт!

Життя – це рух, рух – це спорт! 0.09.2021 року з дотриманням санітарно-епідемічних вимог відбулася цікава мотиваційна зустріч.

начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Шевченка Костянтина і голови Донецького обласного осередку спортивних федерацій України, випускника нашої школи Мащенка Олександра зі здобувачами освіти ССШ № 23 з метою популяризації спорту серед дітей з інвалідністю. Адже спорт  для дітей з особливими потребами – це і зміцнення здоров’я, і формування здорового способу життя , й інтеграція у суспільство.

У ході зустрічі було наголошено, що порушення зору не означає відмову від спорту. Будь то фізичні вправи для дозвілля або змагальний вид спорту, для незрячих та слабозорих людей існує цілий ряд можливостей. Взірцем є нинішні учні й випускники Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради – чемпіони,  майстри спорту міжнародного класу з пауерліфтингу і плавання, які щорічно стають переможцями Паралімпійських ігор, Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи.