Зупинимо булінг разом!

27 травня 2024 року в  школі відбувся просвітницький  онлайн-захід, присвячений темі булінгу.

Інспектор ювенальної превенції Краматорського РУП ГУНП у Донецькій області, лейтенант поліції Вікторія Чумакова провела цікаву та змістовну лекцію для учнів 3-12 класів.

Під час зустрічі Вікторія Чумакова роз’яснила поняття «булінг»,  його різновиди та небезпечні наслідки, як відрізнити типовий конфлікт  і непорозуміння між дітьми  від булінгу. Учні дізналися про те, як не стати жертвою булінгу, як правильно реагувати на цькування та куди звертатися по допомогу. Важливою частиною заходу став перегляд інформативного відеоролика про протидію булінгу. Цей ролик наочно продемонстрував учням, як можна зупинити цькування задля безпечного та комфортного середовища у школі.

Захід «Булінг у шкільному середовищі» став цінним уроком для всіх учасників зустрічі, у ході якого здобувачі освіти усвідомили, що  булінг – це не просто проблема, це злочин, про який неможна замовчувати. Ми щиро дякуємо Вікторії Чумаковій за її важливу роботу та сподіваємося, що завдяки спільним зусиллям наші вихованці і надалі будуть  зростати й навчатися в атмосфері взаємоповаги та розуміння.