Безцінність унікального досвіду тифлопедагогів

24.09.2020 року в рамках науково-практичної конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені  гімназії України» Слов’янська спеціальна школа № 23 Донецької обласної ради зустрічала шановних гостей.

Представників МОН України та департаменту освіти і науки Доноблдержадміністрації, керівників закладів освіти, педагогів.

Учнівський та педагогічний колективи школи підготували для поважних гостей презентація досвіду роботи освітнього закладу “Пізнаємо світ на кінчиках пальців”, цікаву практичну екскурсію навчальними кабінетами, локації шкільних міні-цехів із неперевершеними дитячими витворами.

Специфіка роботи спеціальної школи

Учасники    науково-практичної конференції у ході ознайомлення зі специфікою роботи спеціальної школи, технічним і тифлокорекційним устаткуванням навчальних кабінетів були приємно вражені безцінним багатолітнім досвідом роботи високопрофесійного педколективу школи.Гостей розчулили авторські пісні вихованців нашої школи, їх оптимізм і відкритість.

Організатори конференції висловили щиру подяку педагогам школи за їх самовіддану працю і непідробну любов та повагу до учнів.Цікаву і змістовну зустріч завершили колективним фото на шкільному подвір’ї.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!