Будуємо освіту майбутнього вже сьогодні

10.09.2020 року до Слов’янської спеціальної  школи № 23 Донецької обласної ради завітали   почесні гості

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Сергій Бабак,  заступник командувача ООС Євген Коваленко, заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, директор департаменту освіти і науки Сідашева Тетяна Володимирівна.

Високоповажні гості

Високоповажних гостей учні школи зустріли музичним привітанням у новому форматі, на якому була презентована візитна картка спеціальної школи № 23, відеофільм про освітній заклад та незабутній вокальний номер від учня 8-А класу.

Директорка школи Нана Ушкалова провела для гостей цікаву і змістовну екскурсію освітнім закладом, ознайомила присутніх із яскравим шкільним життям, інтелектуальними і спортивними досягненнями дітей із візуальними порушеннями. Гості були приголомшені  численним розмаїттям  витворів ужиткового мистецтва, виготовлених руками незрячих школярів  у техніках оригамі, квілінгу, макраме, бісероплетіння, випалювання, вишивання тощо,  поетичними і прозовими творами учнів.

Мультимедійне та тифлокорекційне обладнання у навчальних кабінетах

Присутні були приємно вражені наявністю унікального мультимедійного та тифлокорекційного обладнання у навчальних кабінетах, комфортними умовами навчання учнів початкової ланки за Концепцією НУШ, досконалими вміннями незрячих дітей працювати з комп’ютером, виготовляти меблі, друкувати тексти шрифтом Брайля і жити повноцінним, цікавим, сповненим корисними справами життям.

Гості гідно оцінили високий професіоналізм і новаторство педагогічного колективу єдиного у регіоні консультаційного центру «Промінчик».

На згадку про відвідування школи

У межах військово-цивільного співробітництва заступником командувача ООС Євгеном Коваленком та офіцером з координації протимінної діяльності штабу ООС Ларисою Радченко освітньому закладу було передано  комплекти навчальної та художньої літератури патріотичної тематики, теплий одяг, іграшки.

На згадку про відвідування школи діти подарували шановним гостям виготовлені власноруч  сувеніри.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!