Челендж «Здоровим бути – круто!»

Здоровим бути – круто!

Челендж «Здоровим бути – круто!» Найціннішим для кожної людини є її здоров’я. Це одне з джерел радості, щасливого життя. Купити здоров’я неможливо, тому його потрібно зберігати і
зміцнювати.

Щоб бути здоровим потрібно небагато: харчуватися корисно, робити фізичні вправи, часто бувати на свіжому повітрі, а також позитивно ставитися до життя.

Здоров’я та здоровий спосіб життя – це запорука не тільки щасливого майбутнього, а й багатьох інших речей: успіху, стабільності та життєвого спокою.

З метою популяризації здорового способу життя серед вихованців, запобігання негативних проявів серед учнівської молоді  з 18 по 22 липня 2022 року у рамках  онлайн Дитячого табору «Веселка» Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради педагогами було проведено тематичні виховні заходи, інтерактивні спортивні завдання й організовано шкільний челендж «Здоровим бути – круто!».

До челенджу «Здоровим бути – круто!» ретельно підготувалися і  здобувачі освіти разом із батьками й педагоги школи: надіслані фотоколажі, відео, на яких вихованці, їх батьки, педагоги займаються спортом, виконують руханки, активно відпочивають, подорожують, пропагують здоровий спосіб життя тощо, вражають спортивною підготовкою.

І не дивно, адже девіз нашого освітнього закладу – «Здоров’я! Духовність! Інтелект!».