День ментального здоров’я. Ти як?

Одним із важливих пріоритетів  діяльності Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради  є забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти, створення психологічно комфортного освітнього простору.

З метою сприяння формуванню культури піклування про ментальне здоров’я, розуміння та надання інструментів, які допоможуть дбати про свій внутрішній стан  9 жовтня 2023 року  відбулась онлайн-зустріч, присвячена Всесвітньому дню психічного здоров’я, що відзначається 10 жовтня.

Під час заходу соціальний педагог Крейдун О.В. наголосила, що ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником, і надала практичні поради,  які допоможуть здобувачам освіти впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на урок, на плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту. Наприкінці зустрічі під керівництвом педагога Янковецького В.В. педагоги та учні долучились до Всеукраїнського флешмобу «Руханка сили» для підтримки ментального здоров’я дорослих та дітей.