День Збройних Cил України: патріотизм у кожному серці!

6 грудня українці  відзначають державне свято – День Збройних Сил України, яке наповнене історією героїчних вчинків та самовідданою службою заради майбутнього країни.

У вирі історії цей день здобуває все  більшого визнання, що визначає обличчя нації.

Сьогодні щохвилини кожен захисник і захисниця  є символом величі,  сили, хоробрості, сміливості, патріотизму. Їхнє самопожертвування, мужність та вірність клятві захищати рідну землю – це те, що робить нашу армію непереможною, Україну – незламною!

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради були проведені тематичні заходи.

Напередодні Дня Збройних сил України відбувся майстер-клас “Оберіг для захисників і захисниць України”. Під керівництвом вчителя Соцької  І.В. і педагога-організатора Савіної Н.Ю. учасники заходу створили обереги з побажаннями для українських воїнів, виразили свою підтримку та вдячність захисникам України, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо навчатися і працювати.

6 грудня педагоги школи Янковецький В.В., Одинченко І.В.,  Салюк Н.І., Кривошеєнко Д.А., Гладиш Л.Ф. провели загальношкільний виховний онлайн-захід «День Збройних Cил України: патріотизм у кожному серці!», спрямований на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед учасників освітнього процесу, усвідомлення активної громадянської позиції, гідності, національної гордості за ЗСУ.

Під час заходу учасники ознайомилися з історією свята, історією утворення української армії та з її героїчними сторінками. Згадали українських гетьманів, славних козаків, сучасних кіборгів, які самовіддано захищають нашу землю – це воїни Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-морських сил,  Десантно-штурмових сил, Військ зв’язку та кібербезпеки, Сил спецоперацій, Сил територіальної оборони, Медичних сил, Сил підтримки й Сил логістики!

На честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави педагог школи Ігор Одинченко  провів  патріотичну спортивну руханку.

Здобувачі освіти від щирого серця подякували нашим захисникам і захисницям за хоробре служіння державі й українському народу і у своїх відеозверненнях  побажали  усім воїнам, військовослужбовцям, що стоять на захисті України, здоров’я, вірних побратимів, оптимізму, бойової витримки, військової удачі та якнайшвидшої Перемоги!

Учениця 7-А класу  Попова Ярина до Дня Збройних Сил України презентувала зворушливу пісню «Українська мрія» (керівник Гладиш Л.Ф.), у якій уславлювалася мужність українських воїнів, що дарують нам непорушну віру в  Перемогу.

Схиляючись перед величними подвигами героїв-захисників, здобувачі освіти продемонстрували неоціненну вдячність тим, хто стоїть на варті нашої безпеки, і засвідчили, що молодь України гідна щасливого майбутнього у вільній незалежній Україні. Разом із цілою нацією ми висловлюємо велику подяку кожному військовослужбовцю, кожній військовослужбовиці за служіння на благо нашої країни, за  важливу місію – захист нашої батьківщини!