Доброго здоров’я, друзі!

Зростаємо здоровими

«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються, кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я при кожній нагоді.

Адже здоров’я людини – це найцінніше, що є у неї. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я змолоду.

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

Всесвітній день здоров’я – одна з численних можливостей для поширення інформації про важливість здорового способу життя, профілактики захворювань.

7 квітня 2021 року  з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з дотриманням санітарно-епідемічних вимог відбулися заходи, метою яких було формування в учнів із візуальними порушеннями свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у дітей дбайливого та усвідомлено ставлення до власного здоров’я.

Бережи здоров’я змолоду!

Після уроків на шкільному подвір’ї учнівський та педагогічний колективи стали учасниками дивовижної  гри-квесту «Бережи здоров’я змолоду!», яку організували і провели здобувачі освіти 9-10 класів разом із педагогом-організатором Сіробабою Я.В.

Покрокове виконання завдань квесту розпочалося із придумування назви команді, тож у грі взяли участь: «Зарядка» (1 класи), «Овсянка» (2-А, 3-В), «Мийдодірчики» (3-Б, 4-Б), «Туристи» (4-А), «Спорт» (3-А), «Вітамінка» (7-Б,8-Б), «Вітамін» (7-А, 8-А), «Загартування» (5-А і 6-Б), «Альпіністи» (11 і 12 класи).

Шукаючи відповіді на запитання, розв’язуючи задачі, розгадуючи загадки у ході ігор квесту «Візит до супермаркету», «Антиреклама» (про корисні і шкідливі продукти), «Збери пазл», «Алло, рятуйте!», здобувачі освіти не тільки самі вчилися засадам здорового способу життя, а й обмінювалися досвідом і знаннями з членами команди.

У комплексі квесту були проведені зарядки-руханки «Весела зарядка», «Зростаємо здоровими», спортивна розвага «Фізкультура – запорука здоров’я».

9 заповідей здоров’я

В ігровій формі  діти практично опанували 9 заповідей здоров’я:

• фізична активність;
  • правильне харчування;
  • виконання режиму дня;
  • відсутність шкідливих звичок;
  • особиста гігієна;
  • свіже повітря;
  • більше позитивних емоцій;
  • заняття до душі, захоплення;
  • профілактичні медичні огляди.

Даний захід подарував школярам та педагогам піднесений настрій, позитивні емоції і корисні знання.

Тож будьте здоровими і життєрадісними!

Педагог-організатор Яніна Сіробаба