Дива у резиденції Святого Миколая

У Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради з’явилося дивовижне місце, де можна помріяти та поділитися найпотаємнішим, повеселитись та отримати тільки позитивні емоції.

Це – резиденція Святого Миколая, яка була відкрита для всіх учнів та педагогів школи протягом 21-23 грудня 2020 року. Всі запропоновані заходи у резиденції відбувалися з дотриманням карантинних обмежень.

Кожна група школярів у зазначений час,  переступаючи поріг резиденції, потрапляла у казкову атмосферу. Переконливі декорації не залишали сумнівів про справжність Чудотворця, тому малеча відразу ж ділилася зі Святим Миколаєм своїми мріями та секретами.

“Миколаю, Миколаю, ти прийди до нас благаєм” 2020

Творчі здібності учнів

Дітки дарували Миколаю віршики, малюнки, поробки; старшокласники – вокально-танцювальні композиції, тематичні сценки тощо.

« of 2 »

Свої творчі здібності учні також змогли проявити і в майстер-класах, які підготував для них Святий Миколай разом зі своїми помічниками. Діти залюбки робили паперові зірочки, ялинки, дивовижно ніжних янголяток і, звичайно, символ 2021 року – бичка, якого кожен прикрашав за своїм бажанням та уявою.

Танці разом зі Святим Миколаєм

По закінченню майстер-класів школярів чекали феєричні танці разом зі Святим Миколаєм.

Насправді, атмосфера була радісною, піднесеною та святковою. На пам’ять про відвідини резиденції Святого Миколая  діти отримали непідробну радість, віру у дива, а нагадувати їм про ці дивовижні дні будуть власноруч виготовлені новорічні сувеніри та набори солодощів від Миколая Чудотворця.

Від імені батьківського колективу щиро дякуємо адміністрації школи та педагогам Гладиш Л., Сіробабі Я., Бодаку Д., Соцькій І,, Берлін Т. та ін. за створення справжнього дива для учнів з особливими освітніми потребами!

Член шкільного батьківського комітету                  Олена Бєляєва